Gamtos prieskoniai
gyvenimui

EN

Atvirų durų diena

2023.11.25

Kviečiame į itin vertingą renginį!

Gruodžio 9 d. 10-17 val., Visorių g. 18, Vilnius

 

To VISI SAVI by CITUS dar nebuvo - paskutiniams 9 butams taikomos rekordiškai žemos kainos nuo 2729 €/m2! Ir tai dar ne viskas - papildomai gaukite išskirtines finansavimo sąlygas 2 metams!

Šis renginys – ypatingas. Gruodžio 9 dieną 13:00 CITUS pardavimų ekspertė Andželika Keršytė skaitys pranešimą. Paliesime daug aktualių temų: Vilniaus NT rinkos apžvalgą, įperkamumo faktus ir skaičius, kada yra geriausias laikas įsigyti būstą, aptarsime Visorių lokaciją bei perspektyvas ir dar visą spektrą naudingos informacijos! Papildoma vertė ir žinios garantuotos.

Visi dalyviai galės aplankyti patikusius butus bei turės individualaus laiko su pardavimų vadybininku, kurio metu galės gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus, sužinoti daugiau apie projektą bei pasivaikščioti po teritoriją.

Notarinės sutartys jau pasirašomos, tad raktus gausite iškart, įsirengsite ir 2024 metus pradėsite naujuose namuose.

Vietų skaičius ribotas, tad  nedelskite ir užsiregistruokite formoje žemiau.

Neradote svajonių
būsto?

Apžiūrėkite kitus mūsų plėtojamus projektus:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.