Gamtos prieskoniai
gyvenimui

EN

Kasdienė harmonija be kompromisų

Jaukumas apgalvotose detalėse

Kurdami jaukius ir patogius namus apjungiame funkcionalumą, kokybę, natūralumą ir paprastumą. Tik apsuptas gamtoje sutinkamų spalvų ir formų, žmogus jaučiasi gerai, tad visomis namų detalėmis kruopščiai rūpinasi mūsų profesionalų komanda.

Mums rūpi smulkmenos, kuriančios komforto jausmą: saugus patekimas į teritoriją, vakarinis apšvietimas, patogus judėjimas kieme ir laiptinėse, laisvalaikio galimybės namuose, pro langus atsiveriantys miško vaizdai, skirtingi butų suplanavimai ir daugybė kitų dalykų. Kuriame namus, kuriuose VISI jaustųsi SAVI.

ŽIŪRĖTI VIDEO

Projekto privalumai

NAMAI JAU PASTATYTI

Visi 3 namai iškilo vienu metu ir notarinės sutartys jau pasirašinėjamos. Neleisk pinigams nuvertėti perkant iš brėžinių - griebk butą ir įsirengimo darbus pradėk iš karto!

VISI SAVI

Uždarame projekte kuriasi draugiška ir šiuolaikiška bendruomenė. Aptverta teritorija stebima vaizdo kameromis. Vartai – su kodine spyna.

 

 

PATIKRINTI SPRENDIMAI

Aukščiausia A++ energinė klasė, kokybiški klinkerio ir struktūrinio tinko fasadai, šildomos grindys, tvarios ir kokybiškos medžiagos. Apgalvota, kad būtų praktiška, jauku ir patogu.

KIEMELIAI IR BALKONAI

Visi butai turi privatų kiemelį arba balkoną, todėl gretimo miškelio gaivą ir ramybę įsileisti galėsite ne tik į kiemą, bet ir į savo namus. Ištisus metus!

 

APGALVOTAS KOMFORTAS

Visose laiptinėse įrengti liftai. Požeminėje aikštelėje po namu patogiai laikysite automobilį, o rečiau naudojami daiktai ras vietą sandėliuke.

 

LOKACIJA MIESTE

Miesto infrastruktūra – gyvenimui be skubėjimo: stotelės, parduotuvės, kasdienės paslaugos, universitetas, Ateities ir Geležinio Vilko gatvės – šalia.

 

LIKVIDI INVESTICIJA

Protinga investicija ateičiai. Projekto aplinka tampa vis patrauklesnė, o aukščiausia kokybė ir tvarūs sprendimai ilgai išliks modernūs.

1

Projekto aplinka kinta: sandėliai ir gamybinės teritorijos virsta naujais, moderniais būstais, parduotuvėmis.

2

Čia visada bus patogu: Vilniuje paprastai gali turėti arba mišką šalia, arba gerą susisiekimą. VISI SAVI turės abu.

3

Projektas jau pastatytas: nereikės laukti įsirengimo ar notarinės sutarties - neleiskite pinigams nuvertėti, raktus gaukite jau rytoj!

4

Modernus ilgam: tvarūs sprendiniai, subtili architektūra ir aukščiausia galima A++ energinė klasė garantuoja ilgalaikę turto vertę.

Iš kiemo – tiesiai į mišką

Tai bene žaliausias Visoriuose plėtojamas projektas, jo kieme žaliuoja daugiau nei 5000 kruopščiai atrinktų ir suderintų lietuviškų augalų. Žalioji erdvė darniai susilieja su greta namų esančiu mišku, tad gyvensite nuolat apsupti gamtos.

Kieme malonumą teikia ne tik žaluma. Daug dėmesio skirta laisvalaikio, sporto ir poilsio erdvėms, kad tiek suaugusieji, tiek vaikai galėtų turiningai praleisti laisvalaikį. Įrengėme funkcionalias ir modernias žaidimų aikšteles, poilsio zoną su pergole, lauko treniruoklius, kieme prie suoliukų rozetes – Jūsų patogumui.

Kieme

VIRŠ 5000 AUGALŲ

Jūsų kieme planuojama pasodinti daugiau nei 5000 įvairių lietuviškų augalų, kurie sukurs gamtos oazę.

IŠSKIRTINĖ ŽALUMA

Vienas pirmųjų projektų, atitinkančių 10 architektūrinių Vilniaus miesto taisyklių. Darniai įsiliejantis į supančią aplinką.

ERDVĖS LAISVALAIKIUI IR POILSIUI

Laisvalaikio ir poilsio erdvės suaugusiesiems bei vaikams: batutai, sūpynės, karuselė, treniruokliai, lounge zona su pergole.

 

Vidinis projekto kiemas

Miške

MEDŽIŲ PLATYBĖ

Visorių parką sudaro 47 ha miško, tad takais galėsite leistis į ilgus pasivaikščiojimus.

ATSIDURSITE AKIMIRKSNIU

Į miškelį kaimynystėje pateksite tiesiai iš savo kiemo. Dienos nuovargį palikite gamtoje ir įkvėpkite gryno oro.

NAMAI – IR PAUKŠČIAMS

Medžiuose pakabinsime inkilų, kad paukščiai apsigyventų greta Jūsų būsimų namų.

Gamtos prieskoniai gyvenimui

Miškas – ypatinga vieta, kurioje kaskart išgirsite naujų garsų, stebėsite besikeičiančias metų laikų spalvas, pasisemsite natūralių gamtos galių ir vidinės ramybės. Šių mažų stebuklų trūksta nuolat skubančio žmogaus kasdienybėje.

Lengva pamilti lėtus pasivaikščiojimus vingiuotais takeliais, medžių lapuose žaidžiančius saulės spindulius ir laisvės pojūtį, kuris apima po darbo dienos įtraukus pilnus plaučius gryno oro. Įberkite daugiau gamtos prieskonių į gyvenimą!

#CITUSDNR

Mes, CITUS, ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės statybų ir nekilnojamojo turto rinkoje, kur tiek nedaug išskirtinumo ir unikalumo, o sėkmė statoma ant ankstesnių ar net svetimų sėkmės projektų.

Čia vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, turintys garantuoti kuo didesnį pelną, todėl mes orientuojamės į nišinius projektus, diegiame technologijas, kurios taps būtinos tik po kelerių metų, buriame bendruomenes ir kviečiame žaisti vaikus ten, kur kiti kloja asfaltą arba kasa naujus pamatus.

MŪSŲ PROJEKTAI:

Neradote svajonių
būsto?

Apžiūrėkite kitus mūsų plėtojamus projektus:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.