Gamtos prieskoniai
gyvenimui

EN

Projekto uždarymas - vos 2 šansai apsigyventi VISI SAVI by CITUS

2023.11.20

PASKUTINIS BUTUKAS!

 

VISI SAVI by CITUS - bene jaukiausias projektas Visoriuose šalia miško

 

Skelbiamas išpardavimas! Paskutiniams butams taikomos rekordiškos nuolaidos ir derybos susitikimo metu! Taip pat dovanų gausite parkavimo vietą! Laisvų butų liko vos keli, tad paskubėkite RINKTIS BUTĄ ir užsiregistruoti į susitikimą.

Kodėl verta gyventi VISI SAVI by CITUS?

• Namai jau pastatyti, tad notarinę sutartį galėsite pasirašyti ir raktus gauti iš karto;
• Apdailos sprendimai, nemokama dizainerio konsultacija ir išskirtinis finansavimo pasiūlymas;
• Saugi ir perspektyvi lokacija Visoriuose šalia Ateities g. ir Geležinio Vilko g.;
• Aukščiausia A++ klasė, estetiški ir kokybiški klinkerio ir struktūrinio tinko fasadai, šildomos grindys;
• Miškas taip arti, jog galėsite įsileisti jo gaivą ir ramybę į savo kiemelį ar balkoną.

Susitikimo metu sužinosite visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir ypatingus pasiūlymus. Taip pat palydėsime pasivaikščioti po teritoriją bei aplankyti Jums patikusius butus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

Susitikime taip pat pasidalinsime CITUS analitikų įžvalgomis apie įperkamumą, kuris dėl augančių kainų ir didėjančio Euribor Vilniuje 2023 metais smarkiai sumažėjo - tapo prastesnis nei Amsterdame, Briuselyje ir Taline. Nuosavybės mažėjimo tendencija išliks ir ilguoju laikotarpiu priartės prie ekonomiškai stipresnių šalių rodiklių, o sostinėse nuosavybės santykis bus dar mažesnis. Pirkimas dabar reiškia lengviau įperkamą būstą geresnėje lokacijoje ir mažesnes įmokas po kelių metų. Daugiau informacijos susitikime.

Pasirašykite notarinę sutartį ir įsirenkite iš karto. Pasinaudokite paskutine galimybe ir užsiregistruokite formoje žemiau.

Neradote svajonių
būsto?

Apžiūrėkite kitus mūsų plėtojamus projektus:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.