Gamtos prieskoniai
gyvenimui

EN

Vertingi CITUS partnerių pasiūlymai

2023.10.15

Įsigykite būstą VISI SAVI by CITUS projekte ir įsikurkite dabar, nes namai – jau pastatyti! Kodėl verta gyventi būtent čia? Žaluma, komfortas, estetika, kokybė, bei mūsų partnerių papildomos vertės! Susipažinkite.

 

Vertingi CITUS partnerių pasiūlymai:

  • Gaukite finansavimo galimybių įvertinimą

Vien pagalvojus apie pradinį įnašą, palūkanas ir bankus galvoje sukasi formulės? Jūsų laiką sutaupys CITUS draugai bankai. Specialūs pasiūlymai ir draugiški konsultantai palydės jus į sėkmingą kelionę link būsto įsigijimo. Specialius bankų pasiūlymus ir kontaktus rasite jūsų pasirinkto buto apraše prie ikonėlės BANKŲ PASIŪLYMAI.

  • Išskirtiniai apdailos sprendimai už specialią kainą

Kol projekto aplinka gražės, jūs leisitės į naują gyvenimo etapą – būsto įsirengimą! Kad galva neapsunktų, pagalbos ranką teisia mūsų partneriai Būsto vizija. Medium ar Premium pilna apdaila – kiekvienas ras savo skoniui tinkantį pasiūlymą! Jų taip pat ieškokite jūsų pasirinkto buto apraše prie ikonėlės APDAILA.

  • Nemokama dizainerio konsultacija

Nežinote, kur žengti toliau? Pirkti sofą ar šviestuvą? Kriauklę ar spintelę? MORODESIGN interjero projektavimo komanda suteiks nemokamą pirmąją konsultaciją ir atsakys į visus kylančius klausimus! Na, o jei estetikos pojūčiai sutaps – įrengs ir visą butą. Peržiūrėkite pasiūlymą.

 

Užsiregistruokite į susitikimą žemiau esančioje formoje ir naujus metus sutikite naujuose namuose!

Neradote svajonių
būsto?

Apžiūrėkite kitus mūsų plėtojamus projektus:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.