Gamtos prieskoniai
gyvenimui

EN

Iki spalio 1 d. įsigijusiems atrinktus 3-4 kamb. butus 15000-17000€ vertės parkingas dovanų!

RINKTIS BUTĄ

Statybų eiga

Pardavimų startas
2021 IV ketv.
Statybų leidimas
2022 I ketv.
80% statybų baigtumas
2023 II ketv.
Statybų pabaiga
2023

87% būstų jau turi savo šeimininkus

Namai jau pastatyti, o butų liko visai nedaug. Išsirinkite svajonių namus ir įsirengimo darbus galėsite pradėti iš karto!

Projekte likusios vos 2 komercinės patalpos. Tapk šios glaudžios bendruomenės dalimi ir įkurk savo verslą nedvejodamas.

VISI SAVI – nepaprastai paprastas, jaukus butų projektas Vilniuje, prisiglaudęs prie Visorių miško parko ir žavintis gamtos prieskoniais. Trys aukščiausios A++ energinės klasės penkių aukštų daugiabučiai namai ir jų aplinka sukurs patogią ir bene žaliausią gyvenvietę Visoriuose.

Tikime, kad išmaniam miesto žmogui svarbus tvarumas, ryšys su gamta ir dinamiškas gyvenimas bei sostinės patogumai. VISI SAVI – kaip tik apie tai: išraiškingi kiemo erdvių apželdinimo sprendimai, pratęsiantys gretimą mišką, sukurs ypatingą namų atmosferą ir ramybę, o patogi aplinkinė infrastruktūra tausos laiką ir nervų ląsteles.

ŽIŪRĖTI VIDEO
125
mišku skambančios istorijos

Projekto privalumai

TIK 125 BUTAI

VISI SAVI – namai 125 naujakuriams, kurie suburs draugišką ir šiuolaikišką bendruomenę naujame butų projekte Visoriuose.

APGALVOTAS KOMFORTAS

Visose laiptinėse bus įrengti liftai. Požeminėje aikštelėje po namu patogiai laikysite automobilį, o rečiau naudojami daiktai ras vietą sandėliuke.

 

KIEMELIAI IR BALKONAI

Visi butai turės privatų kiemelį arba balkoną, todėl gretimo miškelio gaivą ir ramybę įsileisti galėsite ne tik į kiemą, bet ir į savo namus. Ištisus metus!

 

GREITAS STATYBŲ PROCESAS

Visi 3 namai iškils vienu metu, naujakuriai netruks įsikurti jaukiuose namuose – neteks gyventi statybose.

VISI PRIVALUMAI

Gamtos prieskoniai gyvenimui

47 HEKTARAI MIŠKO

Net 47 hektarų Visorių miško kaimynystė. Gryno oro gurkšnis greta namų.

IŠSKIRTINIS PROJEKTAS

Vienas pirmųjų projektų, atitinkančių 10 architektūrinių Vilniaus miesto taisyklių.

47 hektarų Visorių miško kaimynystė

VISI atras tinkamą suplanavimą

Visoriuose savo gyvenimus kuria ir miesto ritmu kasdien gyvenantys, ir lėtą kasdienybę vertinantys bei brandūs, ramybės ir jaukumo ieškantys vilniečiai. Butai su vaizdu į mišką, balkonais, terasomis.

Lengva išsirinkti, kai yra, iš ko rinktis. Skirtingų suplanavimų įvairovė: nuo mažiausiųjų 1–1,5 kambario iki 2–4 kambarių erdvių butų – įvairiems naujakurių poreikiams. Kuris butas geriausiai atspindi Jūsų poreikius?

Neradote svajonių
būsto?

Apžiūrėkite kitus mūsų plėtojamus projektus:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.